Křídlové brány

Křídlové brány dodáváme v jednokřídlém nebo dvoukřídlém provedení. Konečný vzhled křídlové brány, branky a oplocení je závislý na přání a vkusu zákazníka, připravené vzory vám umožní vybrat si takové řešení, které přesně zapadne do architektury vašeho domu nebo si můžete vybrat pro bránu individuální výplň například dřevěné nebo PVC latě , panely 2D a 3D.

křídlové brány s integrovanou brankou

Díky našim zkušenostem jsme schopni navrhnout atypické řešení křídlové brány např. asymetrické velikosti křídel, skládané brány nebo integrované branky do křídla kde není prostor mít samostatnou branku.

Soulad plotu, branky a křídlové brány s celkovou charakteristikou domu či pozemku nakonec podtrhne zvolené barevné řešení, vybírat můžete z nabídky dle vzorníku RAL nebo barev s hrubou strukturou. Zárukou kvality a bezúdržbovosti je žárové pozinkování, díky kterému takto ošetřené konstrukce přežijí i několik generací.

Komfortní způsob ovládání křídlové brány zajistí široká škála nadzemních a podzemních pohonů NICE a HÖRMANN, které umožňují křídla otvírat jak do pozemku tak mimo pozemek. Všechny naše pohony mají ve standardu zátěžový spínač který zastaví pohon při nárazu na překážku. Bezpečnost automatické křídlové brány můžete zvýšit majákem a optozávorou, která zabrání pohybu křídla pokud stojí v její dráze překážka.