Rolovací průmyslová vrata

Průmyslová rolovací vrata Rolovací průmyslová vrata jsou vhodná jak pro vnitřní tak i pro venkovní montáž a jsou oblíbená pro svůj bezúdržbový provoz. Rolovací průmyslová vrata jsou tvořeny z hliníkové nebo ocelové lamely s možností zateplení PURpěnou. Kromě standardního barevného provedení je možné lakovat vrata dle vzorníku RAL.

Rolovací průmyslová vrata je možné doplnit o lamely s větracími otvory, ventilační mřížkou nebo prosklením.

Rolovací průmyslová vrata jsou standardně ovládané  elektropohonem s možností rozšíření o různé systémy zabezpečení  a ovládání.

Rolovací mříže

rolovací mřížeRolovací mříže z ocelové nebo hliníkové konstrukce se používají tam kde je vyžadováno nebo nutné provzdušnění.

Mříže se používají pro bezpečné uzavření prostor před vnikem nežádoucích osob například obchody, otevřené stání, garáže a pod.

Rychloběžné vrata

Rychloběžná vrataRychloběžné vrata  se používají v průmyslu na oddělení prostor s četným pohybem manipulační techniky kde je kladen důraz na rychlost otevření a zavření. Křídlo je v nezateplené variantě ze zesílené PVC tkaniny. Vrata jsou ve standardu chráněny světelnou mříží do výšky 2m, která brání vrata spustit pokud je v prostoru osoba, manipulační technika  a pod.

 

Rychloběžná spirálová vrata

Rychloběžná spirálová vratRychloběžná spirálová vrata  se používají v průmyslu na oddělení prostor s četným pohybem manipulační techniky kde je kladen důraz jak na rychlost otevření a zavření tak na dobré izolační vlastnosti, které zaručují lamely sendvičové konstrukce izolované PUR pěnou. Vrata jsou ve standardu chráněny světelnou mříží do výšky 2m, která brání vrata spustit pokud je v prostoru osoba, manipulační technika  a pod.