V našem sortimentu najdete širokou škálu pohonů pro privátní i průmyslové použití. Pohony posuvných bran  mají elektroniku s vestavěným přijímačem dálkového ovládání,  možností automatického zavírání, funkci „branka“ (částečné otevření křídla pro pěší vstup) a standardem je proudová ochrana která zastaví pohon při nenadálých překážkách (auto,chodec). Pohony obsahují více-kanálové vysílače, které umíme sladit s vaším stávajícím systémem (např.vrata). K pohonům je možné objednat vysílače různých designů, bezpečnostní optozávoru, maják, kódové klávesnice, klíčové spínače a další přístupové systémy.

K pohonům posuvných bran využíváme hřebeny z tvrzeného plastu s ocelovým jádrem nebo celokovové hřebeny s povrchovou úpravou zinkováním pro delší životnost.

Díky mechanické brzdě dodatečně montované k pohonům je možná bezpečná automatizace bran pohybujících se ve svahu.


Pohony posuvných bran - Lineamatic

Lineamatic

 

Pohony posuvných bran – Hörmann

Pohony posuvných bran LineaMatic (P,H) jsou určeny pro privátní brány průjezdem do 10m a váhy do 800Kg. Pohony zajišťují příjemně tichý a bezpečný chod v každé fázi otvírání a zavírání. Brány se rozbíhají plynule a při zavírání se pozvolna přibrzďují. Široká škála příslušenství umožní k pohonům objednat vysílače různých designů, navíc tyto pohony disponují patentovanou technologií BiSecur, která umožňuje zpětný dotaz na polohu vrat. Záruka na pohon 60měsíců.


Pohony posuvných bran - ROBO

ROBO

Pohony posuvných bran – NICE

Pohony posuvných bran ROBO500 (1000) nabízíme jako osvědčené pohony pro svou dlouhou životnost a bezproblémový chod a jsou určeny pro brány do 500Kg (600Kg).Nouzové odblokování pohonu v případě výpadku napájení je řešen osobním klíčem. Záruka na pohon 24měsíců.


Pohony posuvných bran - RUN

RUN

Pohony posuvných bran NICE RUN1500(1800,2500) jsou určeny pro těžké brány do 1500Kg (1800,2500Kg). Vestavěná elektronika se systémem BLUEBUS,  která umožňuje při použití fotobuněk kontrolu jejich správné funkce, čímž se zvyšuje bezpečnost provozu.Nouzové odblokování pohonu v případě výpadku napájení je řešen osobním klíčem. Záruka na pohon 24měsíců.


Pohony posuvných bran - FAAC 740

FAAC

Pohony posuvných bran – FAAC

Pohony posuvných bran FAAC jsou určeny pro privátní i průmyslové použití. Vyznačují se dlouhou životností která je zajištěna osazením převodů v olejové lázni. Nouzové odblokování pohonu v případě výpadku napájení je řešen osobním klíčem. Záruka na pohon 24měsíců.