Samonosné posuvné brány

Samonosné posuvné brányDíky své letmo zavěšené konstrukci nad úrovní terénu umožňují bezproblémový chod i v zimním období. Výhodou tohoto systému je, že nezasahuje do vjezdového prostoru jako křídlové brány, ale je nutné počítat s bočním prostorem pro vysunutí brány. Díky našim zkušenostem jsme schopni navrhnout atypické řešení např.  integrovanou branku do křídla brány.

Teleskopické samonosné brány

Teleskopické samonosné posuvné brány jsou ideálním řešením pokud není možné z nedostatku prostoru použít jak standardní samonosnou posuvnou bránu tak křídlovou bránu.

Design samonosné posuvné brány

Konečný vzhled samonosné posuvné brány, branky a oplocení je závislý na přání a vkusu zákazníka. Připravené vzory výplní vám umožní vybrat si takové řešení, které přesně zapadne do architektury vašeho domu nebo si můžete vybrat pro bránu individuální výplň, například dřevěné nebo PVC latě , panely 2D a 3D.

Soulad plotu, branky a samonosné posuvné brány s celkovou charakteristikou domu či pozemku nakonec podtrhne zvolené barevné řešení, vybírat můžete z nabídky dle vzorníku RAL nebo barev s hrubou strukturou. Zárukou kvality a bezúdržbovosti je žárové pozinkování, díky kterému takto ošetřené konstrukce přežijí i několik generací.

Komfortní způsob ovládání samonosné posuvné brány zajistí široká škála pohonů NICE, FAAC a HÖRMANN. Všechny naše pohony mají ve standardu zátěžový spínač který zastaví pohon při nárazu na překážku. Bezpečnost můžete zvýšit majákem a optozávorou, která zabrání pohybu křídla pokud stojí v její dráze překážka.