Křídlová garážová vrataKřídlová garážová vrata jsou stále oblíbená pro svou jednoduchost , bez údržbový provoz a příznivou cenu . Vrata se vyrábí v jednokřídlém a dvoukřídlém provedení.
Křídlová garážová vrata mají velmi tichý chod, rychlou obsluhu a je možné také je ovládat el.pohonem na dálkové ovládání .
Kromě standardního barevného provedení se mohou vrata lakovat do jakékoliv barvy dle vzorníku RAL tak i provést v imitaci dřeva pomocí PVC folii .
Vrata je možné doplnit o prosklení, designové prvky nebo mít asymetrické velikosti křídel .
Do křídla je možné integrovat vstupní dveře , které ještě více zvýší komfort těchto vrat.

Ocelová křídlová garážová vrata

 

Ocelová křídlová vrata

Ocelová křídlová vrata

Ocelová křídlová vrata  představují nejúspornější uzavření garáže. Standardně jsou vrata dodávané bez zateplení s možností zateplení izolační deskou. Zárukou nízké ceny a bezchybné činnosti je použití jednoduchých a osvědčených řešení. Vrata se vyrábí v jednokřídlém a dvoukřídlém provedení se spodním prahem nebo bez prahu kdy křídlo má těsnící kartáč.  Zárubeň a křídlo jsou vyrobené z pozinkovaných ocelových profilů, bez tepelné přepážky (bez přerušeného tepelného mostu) umožňující do křídla integrovat průchozí dveře. Výplň křídla tvoří pozinkovaný ocelový trapézový plech  se svislou, horizontální a šikmou výplní. Prvky zárubně jsou navzájem spojeny prostřednictvím šroubových spojů. Vrata standardně obsahují mechanické zarážka otevření křídla, stopka omezující neřízený pohyb při zavírání.

  1. Zabezpečení pantů – Zabezpečuje před eventuálním vysazením křídla
  2. Zarážka otevření – Kontroluje vrata křídel proti přílišnému otevření.
  3. Zarážka zavření – Chrání otevřená vrata před nechtěnným zavřením
  4. Šroubové spoje – Zaručují stálost celé konstrukce, která je vyrobena z galvanizované oceli.
  5. Vrata zateplená – Mohou být použita v tepelně izolovaných garážích
  6. Rýgle samozamykací – Jsou instalovány na čtyřech bodech (na vrchní a spodní části) a chrání dveře před otevřením jinou, neoprávněnou osobou.

Hliníková křídlová garážová vrata

Řez křídlem o konstrukční hloubce 45mm

Řez křídlem o konstrukční hloubce 45mm

Řez křídlem o konstrukční hloubce 70mm s přerušeným tepelným mostem

Řez křídlem o konstrukční hloubce 70mm s přerušeným tepelným mostem

Hliníková křídlová vrata jsou dodávaná  v dvoukřídlém provodení. Masivní hliníková konstrukce o stavební hloubce 45mm v nadstandardním provedením  s přerušeným tepelném mostem o hloubce 70mm. Výplň křídel je tvořena panely sendvičové konstrukce  zateplené PUR pěnou o síle 40mm v designu LAMELA, KAZETA, DRÁŽKA, HLADKÝ NEBO V-profil. Samozřejmostí je možnost výběru z téměr trí tisíc barev dle vzorníku RAL nebo z více než šedesáti mimitací dřeva, kovů a barevných folií. Vrata je možné doplnit o okna, ventilační mřížky a designové doplňky