V našem sortimentu najdete širokou škálu stropních a torzních(nástrčných) pohonů pro privátní i průmyslové použití. Pohony mají zabudované osvětlení garáže, elektroniku s vestavěným přijímačem dálkového ovládání, možností automatického zavírání a standardem je proudová ochrana která zastaví pohon při najetí křídla na překážku (auto,chodec). Pohony obsahují více-kanálové vysílače, které umíme sladit s vaším stávajícím systémem (např.bránou). K pohonu je možné objednat bezpečnostní optozávorou, kódovou klávesnici a zámek nouzového ovládání (nutné pokud není jiný vstup do garáže).


 

Pohony privátních a průmyslových vrat - Doormatic

Doormatic pohon

Pohony privátních a průmyslových vrat – Kružík

Stropní pohon DoorMatic  je určený pro sekční, výklopné a při použití speciálních táhel i pro křídlová vrata. Díky nízké pořizovací ceny patří mezi nejoblibenější pohony. Pohony jsou určeny pro vrata o ploše do 7,5m2/DM800 a 12m2/DM1000.. Záruka na pohon 24měsíců.


 

Pohony privátních a průmyslových vrat - Marantec

Marantec pohon

 

Pohony privátních a průmyslových vrat – MARANTEC

Pohony řady Comfort německého výrobce jsou určené pro vrata do plochy až 16m2. Záruka na pohon 60měsíců.

 


Pohony privátních a průmyslových vrat – HÖRMANN

Komfortní a rychlý pohon SupraMatic a cenově výhodné pohony ProMatic jsou určené pro vrata do plochy až 16,5 a 11m2. Široká škála příslušenství umožní k pohonům objednat vysílače různých designů, navíc tyto pohony disponují patentovanou technologií BiSecur, která umožňuje zpětný dotaz na polohu vrat. Záruka na pohon 60měsíců.

Pohony privátních a průmyslových vrat - Supramatic

Supramatic

Pohony privátních a průmyslových vrat - ProMatic

ProMatic

Hörmann

Hörmann


Pohony privátních a průmyslových vrat – NICE

v naší nabídce naleznete jak stropní pohony řady SPIN tak i torzní (nástrčné) pohony SOON a SUMO které jsou určeny pro nestandardní kování vrat nebo pro vrata větších rozměru. Pohony jsou určené pro vrata do plochy až 35m2.
Záruka na pohon 24měsíců.

Pohony privátních a průmyslových vrat - Nice Spin

Nice Spin

Pohony privátních a průmyslových vrat - Nice Soon

Nice Soon

Pohony privátních a průmyslových vrat - Nice Sumo

Nice Sumo


Pohony  průmyslových vrat – NICE

– průmyslové torzní(nástrčné) pohony řady SD100 pro intenzivní chod jsou určené pro vrata do 40m2. Tyto pohony jsou ovládány samostatným řízením s plnou elektronikou umožňující automatický chod nebo se základním ovládáním trojtlačítkem tzv.mrtvý muž. V případě výpadku elektrického proudu je pohon standardně vybaven nouzovým ovládáním řetězem tzv.kočkou. Bezpečnost u automatického chodu zajišťuje kontaktní gumu která zastaví pohon při najetí na překážku. Záruka na pohon 24měsíců.

Pohony privátních a průmyslových vrat - SD 100

SD 100

SD 100 ovládání

SD 100 ovládání