Vedlejší dveře

Je prostě působivější, když se celý vzhled domu vyzařuje harmonii. Proto nabízíme ke všem našim vratům i vedlejší garážové dveře stejného designu a barvy.

Varianty ocelových nebo hliníkových rámu s možností přerušeného tepelného mostu pro zvýšení tepelných vlastností.

Vchodové dveře Hörmann :

Vaše nové domovní dveře by měly být něco neobyčejného. Měly by se hodit ke stylu vašeho domu, být reprezentativní a dokazovat tak váš dobrý vkus. Neměly by však vaše domovní dveře splňovat také vysoké nároky na bezpečnost a pomáhat šetřit energii díky vysokým hodnotám tepelné izolace? V tom případě jsou domovní dveře Hörmann perfektní volbou.

Dveře Hörmann ThermoPro pro domovní a vedlejší vchody z oceli se dodávají ve velkém výběru motivů. Cenově výhodné dveře se standardně dodávaným vícenásobným uzamknutím vám dávají pocit bezpečí, šetří energii díky vynikající tepelné izolaci a jsou krásnou vizitkou vašeho domova.

http://www.hormann.cz/fileadmin/hormann.cz/Broschueren/85828-ThermoPro-CZ.pdf

Vyšší třída vchodových dveří v provedení TopComfort, elegantním provedení s překrývajícím křídlem TopPrestige nebo v provedení TopPrestigePlus, které má navíc kvalitnější tepelnou izolaci i design. Bez ohledu na to, pro které provedení se rozhodnete, dostanete vždy špičkovou kvalitu „Made in Germany“.

http://www.hormann.cz/fileadmin/pdf_kataloge/aluminium-haustueren.pdf