Sekční garážová vrata

Sekční garážová vrata patří mezi nejčastěji používaný typ, který pomocí systému pružin zajíždí ve vodících kolejnicích pod strop. Vratové křídlo je tvořeno sekcemi s bezpečnostními zámky proti sevření prstů, takže při otvírání či zavírání vrat nehrozí riziko poranění. Barevná škála je neomezená, vrata se mohou lakovat v odstínech RAL nebo si vybrat z dřevo imitujících fólií. Sekční garážová vrata lze doplnit několika typy oken, nerezovými designovými prvky nebo integrovanými vstupními dveřmi, abychom vždy nemuseli otvírat celá vrata. Sekční garážová vrata mají tichý chod, rychlou obsluhu a je možné je ovládat ručně nebo el. pohonem na dálkové ovládání . Naše sekční garážová vrata mají vysokou spolehlivost a maximální dlouhou životnost. Dokonale dotváří vzhled domu a lze je sjednotit s vedlejšími nebo vchodovými dveřmi a okny. Tvoří tak perfektní řešení pro váš dům.

Sekční garážová vrata „Kružík“

Sekční garážová vrata „Kružík“ jsou vyráběná z nejkvalitnějších materiálů a vyznačují se  výbornými tepelně izolačními vlastnostmi . Vrata podtrhnou jedinečnost designu vašeho domu a vyrábí se na míru a přesně podle vašich přání. Nabízíme různé typy panelů- kazeta, lamela, drážka, hladký a V-profil s hladkým povrchem FLAT nebo se strukturou dřeva WOODGRAIN. Vrata nabízíme s možností prodloužení záruky až na 132 měsíců.

 

Sekční garážová vrata „Hörmann“

(předního světového výrobce vratové techniky)

sekcni-garazova-vrata2Sekční garážová vrata „Hörmann“ jsou známa svou vysokou kvalitou a širokou řadou
typů dělící se na vrata LTE (jednostěnné nezateplené v designu S-drážka, M-drážka, S-kazeta), EPU(dvoustěnné 42/20 mm zateplené v designu M-drážka, S-kazeta), LPU (dvoustěnné 42 mm zateplené v designu S-drážka, M-drážka, L-drážka, S-kazeta) a LTH (dřevené křídlo ze severského smrku nebo hemlocku v designu S-drážka, M-drážka, L-drážka, S a V-kazeta navíc rozšířené o pět nadstandardních motivů). Povrch vrat je ve standardu se strukturou dřeva WOODGRAIN s možností v hladkém provedení SILKGRAIN u vrat LPU. Vrata jsou ovládaná pohony Hörmann ProMatic nebo SupraMatic. Záruka na vrata, díly a bezpečný chod vrat je 2/5/10let.

NOVINKA

 Sekční garážová vrata PRIME  „WIŚNIOWSKI

panel-innovo

1. Vnitřní elastický kryt míst spojení panelů 2. Hliníkové profily upevňující kryt 3. 5 vrstev plechu 4. Těsnění mezi panely 5. Skrytý závěs 6. Polyuretanová pěna

 

 

INNOVO to není jen vysoce účinný tepelně izolační panel o tloušťce 60mm, je to základ pro vytvoření vrat řady PRIME s novými bezkonkurenčními standardy bezpečnosti a designu.

Tvar panelu INNOVO umožnil použít speciální maskovací systém, a v důsledku tedy i ukrytí mechanických prvků (závěsy, úchyty válečků) a celého pohyblivého prostoru mezi segmenty vrat. Ukrytí mechanických prvků nejen výrazně zlepšilo vzhled vrat zevnitř, zvětšilo současně i bezpečnost jejich používání.

Panel INNOVO, navržený a vyráběný v továrně WIŚNIOWSKI, má samozřejmě i skvělé parametry tepelné izolace. Ukazatel U panelu INNOVO má hodnotu 0,37 W/m2K což ovlivňuje tepelnou izolaci celých garážových vrat. Nový panel, dvojité horní a dolní těsnění pláště vrat a kartáčová těsnění na krytech vodicích lišt nám umožnily dosáhnout výborný součinitel tepelného průniku na úrovni 0,9 W/m2K pro vrata 3000 x 3000 mm.