V našem sortimentu najdete širokou škálu pohonů pro jedno a dvoukřídlé brány privátního i průmyslového použití. Pohony křídlových bran mají elektroniku s vestavěným přijímačem dálkového ovládání, možností automatického zavírání, funkci „branka“ (částečné otevření křídla pro pěší vstup) a standardem je proudová ochrana která zastaví pohon při nenadálých překážkách (auto,chodec). Pohony křídlových bran obsahují více-kanálové vysílače, které umíme sladit s vaším stávajícím systémem (např. s vraty). K pohonům je možné objednat vysílače různých designů, bezpečnostní optozávoru, maják, kódové klávesnice, klíčové spínače a další přístupové systémy.

Pohony křídlových bran - Rotamatic

Rotamatic

Pohony křídlových brán – Hörmann

Pohony RotaMatic (P,PL) pro velikosti křídla do 2,5m a 4m a váhy do 200 a 400Kg. Pohony zajišťují příjemně tichý a bezpečný chod v každé fázi otvírání a zavírání, při nenadálých překážkách se brána ihned zastaví. Brány se rozbíhají plynule a při zavírání se pozvolna přibrzďují. Pohony umožňují nouzové odblokování pohonu v případě výpadku napájení. Široká škála příslušenství umožní k pohonům objednat vysílače různých designů, navíc tyto pohony disponují patentovanou technologií BiSecur, která umožňuje zpětný dotaz na polohu vrat.  Záruka na pohon 60měsíců.


 

Pohony křídlových bran - Wingo

Wingo

Pohony křídlových brán – NICE

Pohony Wingo2024(3524) pro velikosti křídla do 2m(3,5m), nabízíme jako osvědčené pohony pro svou dlouhou životnost a bezproblémový chod. Nouzové odblokování pohonu v případě výpadku napájení je řešen osobním klíčem. Záruka na pohon 24měsíců.


 

Pohony křídlových bran - Tonna

Tonna

Pohony křídlových brán – NICE

Pohony TONNA jsou určená pro velké brány o velikosti křídla do 7m. Uplatnění nachází nejen v privátním ale hlavně v průmyslovém odvětví a jsou vhodná pro intenzivní provoz. Nouzové odblokování pohonu v případě výpadku napájení je řešen osobním klíčem. Záruka na pohon 24měsíců.


 

Pohony křídlových bran - POP

POP

Pohony křídlových brán – NICE

Pohony POP pro velikosti křídla do 2,4m a váhy 250Kg. Díky skládaným ramenům jsou vhodné pro široké sloupy a kované brány kde by standardní pohony nebyly z estetického hlediska vhodné. Výhodou těchto pohonů je rovněž elektronika zabudovaná do těla pohonu. Nouzové odblokování pohonu v případě výpadku napájení je řešen osobním klíčem. Záruka na pohon 24měsíců.


 

Pohony křídlových bran - X-FAB

X-FAB

Pohony křídlových bran - M L-FAB

M L-FAB

Pohony křídlových brán – NICE

Pohony řady FAB jsou určeny pro montáž do podzemních schránek uložených pod povrchem komunikace. Podzemní pohony nenaruší estetický vzhled vaší brány a jsou vhodné pro velikosti křídla do 3,5m. Nouzové odblokování pohonu v případě výpadku napájení je řešen osobním klíčem. Záruka na pohon 24měsíců.