Venkovní roletyVenkovní rolety jsou nejpoužívanějším exteriérovým stínícím prvkem, představují skvělou ochranu před povětrnostními vlivy, chrání plastová, dřevěná i hliníková okna proti rozmarům počasí a znatelně tak prodlužují jejich životnost. Venkovní rolety se používají nejen jako ochrana před únikem tepla kdy se výrazně zvyšuje tepelná a zvuková izolační schopnost ale také jako ochranu před přílišným slunečním zářením. Venkovní rolety tvoří hliníkový box a vodící lišty montované na okenní rám nebo fasádu, stínící prvek je pancíř z hliníkových nebo PVC lamel .Venkovní rolety jsou dodávány ve standardních barvách, je možné je lakovat dle vzorníku RAL nebo potáhnout dřevem imitující folii.

Venkovní rolety – ovládání

Ovládání venkovních roletRolety lze ovládat manuálně klikou, šňůrou, páskem nebo elektropohonem s možností rozšíření o centrální a dálkové ovládání.

Venkovní rolety –  integrovaná rolovací síť

Rolety s integrovanou sítíDo všech typů venkovních rolet je možné dodat integrovanou rolovací síť. Rolovací sítě proti hmyzu integrované v roletové schránce zadrží veškerý hmyz venku. Díky dvojitým vodícím lištám je roleta a síť proti hmyzu ovládána nezávisle na sobě.

Standardní záruka na rolety je 48měsíců , na pohony SOMFY 60měsíců.

Technické podklady

Barevné provedení